PANAROMAYI KAPAT
(0555) 986 96 86 - (0555) 986 96 85 - (0212) 245 42 52 - (0212) 243 26 36 - (0212) 243 53 21 - (0212) 243 53 22 (0212) 243 16 63
Yılbaşını Avrupa'da Kutlamak İsteyenlere Tavsiyeler

Yılbaşını Avrupa'da Kutlamak İsteyenlere Tavsiyeler

 

 

Yılbaşı tatili için Avrupa'da harika seçenekler var. Tabii bunun için önce bir vize ofisi bulmalı ve başvurunuzu yapmalısınız. vize başvuruları konusunda deneyimli olan ve yıllardır birçok kişiye yardımcı olan taksim vize bu konuda en uygun seçeneklerden biri konumunda.

 

ALMANYA

Almanya yılbaşı ve Noel için en görkemli, 150 yıllık geleneklere sahip pazarları kuruyor ve sizleri davet ediyor. Pazarlar dışında da en büyük ışıklı süslemeler kurularak şehirler adeta ışıl ışıl oluyor. 60 farklı pazarda kurabiye ve sıcak şarap tatmak mümkün.

 

 

İSVEÇ

Stockholm Noel Pazarları’nda İsveç halkıyla birlikte yılbaşı geçirmek için harika sunumlar bulunuyor. Birbirinden güzel el yapımı hediyelik eşyaları da sevdikleriniz alabilirsiniz. Dünyanın ilk açık hava müzesi Skansen'i de gezebilir yerel yemek ve içkilerle yeni yılı karşılayabilirsiniz.
 

 

HOLLANDA

Amsterdam'da ünlü Red Light District'te nehrin kıyısında havai fişeklerle yeni yılı karşılayabilirsiniz. Ve tabii ki Hollanda'nın muhteşem eğlenceli akşamlarını da deneyimleyebilirsiniz. Özellikle toplu gidildiğinde Hollanda yılbaşı kutlamaları hayatınızın en büyük eğlencesine dönüşebilir.

 

 

İNGİLTERE

Thames Nehri, Victoria Rıhtımı ve The Gherkin başta olmak üzere birçok mekan ve eğlence sizleri bekliyor. Soğuk İngiltere'nin iç ısıtan aktiviteleriyle yeni yıla girebilirsiniz. Muhteşem manzaralar, ikonlaşmış binalar ve dillere destan havai fişek gösterileriyle İngiltere yılbaşı için ideal şehirlerden biri.

 

FRANSA

Paris'te Eiffel Kulesi'ne karşı nehrin kıyısındaki cafelerde ve toplanan kalabalıkla birlikte eğlenerek yeni yıla girebilir veya Lido, Moulin Rouge gibi meşhur showları izleyebilirsiniz. Tabii harika Fransız yemek ve içkileri de cabası. Fransa romantizmin kenti, bunu da unutmamak gerek.

 

BELÇİKA

Belçika'da eğlenceli aktivitelere katılabilmenin yanı sıra müthiş huzurlu ve sakin bir yılbaşı da geçirmek mümkün. Bunun yanında tarihi mekanları gezebilir, özellikle Brugge kentinde kendinizi mimarinin mutluluğuna ve yapıların heyecanlı görüntüsüne kendinizi atabilirsiniz.